Piltide raamimine -Telli Otse Online,Salongist,Töökojast.

Suurim vailk pildiraamiliiste euroopas. Kõik ühest kohast. Pakume nii interneti teel raamimis võimalust kui kohapeal näidiste valikut. Raamida saab kõike -maale,pilte, fotosid, tikandeid, gobelääne ,ikoone,erinevaid asju mis on teile kallid nt.riideesemed ,väiksed ja suuremõõdulised meened, medalid ,aukirjad.                            

Teie Soovid - Meie Teostus.                                                                Rohkem  infot  vaata  SIIT  

     

 

    

Peeglite raamimine.Ledvalgustus.

Pakume täislahendusega peegleid Teie poolt valitud suuruse värvi ja raamiga. Soovi korral disaneri konsultatsiooni. Uudisena pakume Ledvalgustust mida saab kohaldada ka paljudes muudes interjööri elementides nagu: 3-d kastraamides ,dekoratiivliistude taga , akvaariumide ümber jne.

Teie Soovid - Meie Teostus.                                                                Rohkem  infot  vaata  SIIT   

peeg2      PEEG3

 

    

Kastraamid,Televiisorid, 3-D esemed, Dekoratsioon

Raamide kasutusala on väga laiaulatuslik.Tegeleme ka keerulisemate eritellimusega - nt.raami sisse vooderdusega kasti ehitamise , paspartuu avade mitmetasapinnalise  dekoreerimise ja esemete kinnitamisega. Pöördudes meie salongi või meistri juurde saame juba vahetult Teie soove arvestades leida sobiva lahenduse .

Teie Soovid - Meie Teostus.                                                                  Rohkem infot  vaata SIIT  

     

    

Digitrükk, Fototöötlus,Pingutus alusraamile, Laminatsioon.

Lagedad seinad ?   Siin on lahendus  - perepildid ,koopjad, plakatid ,dekoratiivpildid !!! Laiformaadiline kõrgkvaliteetne digitrükk - valikus lõuend , foto- ja akvarellpaber. Proffessionaalne , suurte kogemustega fotograaf teostab vajadusel eelnevalt fotofaili töötlemise või foto ümberpildistamise. Hinnapakkumine meili teel.

Teie Soovid - Meie Teostus.                                                                Rohkem  infot  vaata  SIIT  

    

 

    

Meie disainerilt Eraprojektid ! Eksklusiivsed lahendused .

Pakume proffessionaalsest disaineri teenust.Jagame meeledi oma teadmisi ,et  raamitud kunst, peegel või dekoreeritud sisustuselement sobiks Teie interjööri maitsekalt , omanäoliselt ja kaasaegselt .Konsultatsiooniks saate pöörduda meie salongi (vajalik eelnevalt teie poolt tehtud fotod ) või parema ülevaate saamiseks tuleme Teie juurde kohapeale (väljasõit Tallinna piires ).

Teie Soovid - Meie Teostus.                                                                    Rohkem infot vaata SIIT  

   

    

Kunstitööde restaureerimine

Tihti on inimestel toanurka seisma jäänud mõni maal või kunstiteos,mida oleks tore taasavastada või lihtsalt lasta korda teha ning puhastada.Võtke meiega ühendust ja kunstiteos saab rõõmustada teid ja teie järeltulevaid põlvkondi.Hind kokkuleppel .                                                                                                                                      

Teie Soovid - Meie Teostus.                                                                   Rohkem infot vaata SIIT  

res2a   tootlus2    res3

 

    

Maalimine foto järgi. Reprod. Pildiraamimaalingud.

Meil on võimalus tellida kõike vastavalt oma soovile- foto järgi õlimaale akvarell ja pliiatsijoonistusi - Portreesid ,maastikke, lillepilte, abstraktseid maalinguid. Teie saate valida koliriidi ja suuruste vahel.Samuti on võimalik tellida maalitud reproduktsioone .Pakume ka pildiraamimaalinguid .

Teie Soovid - Meie Teostus.                                                                   Rohkem infot vaata SIIT  

     

 

    

Maalimine numbrite järgi -Teie Oma Lemmikfotost.

Pakkumiseks kõik vajalik numbrite järgi maalimiseks Teie oma failist- Lemmikloomad - Lemmikkohad - Teie enda lemmiklill -Teie oma kodu. Meie juurest saate kõik vajaliku et  ise maalida. Rõõmustage ennnast ja oma lähedasi huvitavate, omanäoliste,- Enda tehtud maalidega:))) kohapeal failitöötlus, erinevate raskusastmete valik,soovitud värvitoonide valik .

Teie Soovid - Meie Teostus.                                                                Rohkem  infot  vaata  SIIT