Teeme koos

Kunstnikud, Disainerid,Hotellid ,Restoranid,Koolid, Suur-ja Väikeeteevõtjad.

Pakume Teile:
 

• Soodsaid hindu 
Teeme Teile alati personaalse optimaalse pakkumise.
 • Suurt kaubavalikut ja paindlikke lahendusi. 
Arvestame igati oma klientide vajadusi, pakkudes suurt valikut  tooteid ja teenuseid. Paindlikud maksetingimused ja isiklik lähenemine .
• Esmaklassilist teenindust.
Meil on suured kogemused ja tänu sellele oleme pädevad  aitama Teil leida meie tootevalikust sobiva kauba ning anda nõu ja aidata igati  nii toodete valimisel kui ostujärgselt tekkida võivate küsimuste puhul. Kiire ja turvaline transport üle kogu Eesti tagab Teie ettevõtte tegevuseks kriitiliselt tähtsate toodete õigeaegse ja mugava kohale toimetamise.
 • Erinevaid hüvesid meie lepingulistele klientidele:
Kiire eelisjärjekorras transporditeenus. Pikaaegsetele lepingulistele klientidele ja hulgiostjatele pakume eriti paindlikke, eksklusiivsed eripakkumisi ja soodushindu. 

Võtke meiega julgelt ühendust  tel:  (+372)5555 80 77 meil: info@valgeruut.ee

 
 

Spetsiaalsed Koostööpakkumised Disaineritele, Sisekujundajatele

         

 

Oleme huvitatud partnerlus- koostööst mis on stabiilne,usaldusväärne ja  professionaalne .

Pakume omalt poolt maksimaalset toodete ,teenuste valikut ja kvaliteeti mis rahuldaks nii Teie kui Teie klientide eriliseimadki soovid.

Olete alati oodatud tutvuma meie poolt pakutavate teenustega.Kunstnikutele - Pakume kvaliteetset näituste korraldamist ja soodsat Raamimisteenust Kunstinäitustele

             

                    

Korralik ja proffessionaalne eettevalmistuste korraldus on eduka näituse aluseks.

Kunstnikud -Kui vajate abi oma kunstiteoste eksponeerimisel - olete õiges kohas.

Omame suurt kogemust suuremahuliste näituste vormistamisel .Tänu millele oleme kompntentsed aitama Teid raamide valikul Teie töödele.

Pakume ka erinevaid võimalusi näituste korraldamisel.Raamimisteenus äriruumides ,hotellides

 

Pakume disainihendusi tänu millele on võimalik luua hubasust ruumides kus me viibime töö- ja puhkuse ajal.

Kunst kontori seinal mõjub rahustavalt ja kreatiivselt. arvestades tänapäeva kiiret elutempot on ju hea kui tööle tulles tunned ennast hubaselt, ja ega klientidelegi meeldi enam mööda pikki valgeid koridore kõndida .

Kunstiteostega  hotellitube dekoreerides võime olle kindlad et meie kliendid tunnevad ennast Puhkuse ajal  lõõgastunud , rahulikud ja rõõmsad.

Meie poolt kõrge kvaliteet ,lühendatud tähtajad,suuremahulistele tööödele spetsiaalsed sooduspakkumised ,transportteenus.Raamimisteenus Kohvikutes Restoranides

 

Iga  kohviku, restorani ,baari või klubi omanik soovib oma interjööri kujunduses näha kordumatust ja omanäolisust eks ikka selleks et saada kohaks mida kliendid meeleldi külastaksid.

Meil on pakkuda suureimat piltidele ja  peeglitele mõeldud liistude kollektsiooni millest leiame päris kindlasti just Teile sobivad lahendused.

Pakume soovi korral konsultatsiooni , suuremahulistel töödel paindlikud personaalsed pakkumised.Materjalide hulgimüük             

 

Oleme huvitatud Stabiilsest ja  professionaalsest koostööst.

Pakume suur- ja väikeettevõtjatele  hulgi ostu võimalust meie poolt pakutavatele toodetele,vastavalt materjali koguste ostu soovile teeme Teile individuaalse hinnapakkumise, mida suurem matejali kogus seda väiksem hind.

Pakume parimat hinna ja kvaliteedi suhet.Pikajalistele kööstööpartneritele  paindlikke lepingutingimusi.