Telli otse Meistrilt

Parima kvaliteedi saavutamiseks on väga oluline eelnev töökogemus .Meie meister Viktor on teinud raame erinevatele kunstiteostele 25 aastat ,seega võib julgelt öelda et ta on oma ala suur meister kes oskab teha oma tööd väga hästi.

 
 

Tellimusi on võimalik teha otse töökojas. BRONEERI AEG 55 55 8077

  

      

Kunstiteoste raamimine 25 aastatOlles pärit kunstnike perekonnast on  huvi ja teadmised kunstist ja selle eksponeerimisest saadud juba lapsena. Kuldsete käte ja suure teotahtega on saavatatud palju .

Kõik sai alguse Tartust  kus Viktor asutas aastal 1992 ühe  esimestest raamimistöödeks spetsialiseeritud töökoja koos näidiste galeriiga .Juba oma karjääri algul võitis ta oma klientide (erakliendid, kunstigaleriid ,muuseumid : E-Kunstisalong, Eesti Kunstnike Liit, Eesti Rahva Muuseum) suure usalduse ,tehes oma tööd väga kvaliteetselt ,täpselt ja alati huvitavaid disainilahendusi pakkudes.

Aastal 2004 - 2010 täiendõpe ja praktika Saksamaal ( Modernse Kunsti Muuseum) Frankfurtis.

2010 - asutas koos oma vennaga suurima piltide raamimise galerii Rocca-al-Mares .

2015 - Art Deco pildiraamistuudio Tartu mnt 7 kunstipoes.

2016 - Uus kaasaegne galerii-töökoda Fahle majas, Tartu mnt.  84 A,   Tallinn.

 

Proffessionaalne fotograaf  -  Oma esimese fotokaamera sai Viktor kingituseks kui ta oli 8 aastane. Sealt sai alguse hobi fotokunsti vastu.Pideva huvi ja õppingutega tuntud fotograafide käe all on saavutatud proffessionaalsus. Tänaseks on Ta alati oodatud fotograaf kelle tööd on äratuntavalt isikupärased ja loomingulised. Palju töid on premeeritud fotokonkurssidel. Aastal 2014  fotoülesvõtted ja kataloog Baden -Badenis Faberze muuseumis olevatest üliharuldastest ja hinnalistest eksponaatidest.

 

Kuidas ja kuhu pöörduda.

Meie töökoda asub Fahle majas ,Tartu mnt. 84 A .Tööde vormistamiseks tuleb eelnevalt aeg kokku leppida .    meil: info@valgeruut.ee ,     telefon: 55558077