Peeglite raamimine.

Peeglite osa igas interjööris on ülitähtsal kohal. Peeglitega saame visuaalselt suurendada ja valgustada ruumilisust tänu millele saavutame omapäraseid ja individuaalseid lahendusi.

  

Tellimusi on võimalik teha Meie veebipoes Online ,kohapeal salongis ,töökojas .Oleme abiks peeglite ja raamide valikul. Võimalik on ka disaineri väljasõit koha peale ja samuti pakume transportteenust kojuveol.

   
          

  

Meie valikus olevad peeglid :

1.Tavaline kirgas peegel - kuna nimi juba ütleb et ta on kirgas siis on ta sobilik igas ruumis nii vannitoas ,elutoas ,kontoris jne.

2. Toonitud peeglid -Meil on pakkuda Teile 9 erineva värvivalikuga  toonitud peeglit ,kasutades erinevaid peegli toone on nüüd võimalik anda ruumile juurde omapärast valgus vastavalt valitud värvile - soemat ,külmemat tooni või hoopis rohekat meretooni  .Värvivalik on näha toodete müügi all Peeglid ja Klaasid.

3. Antiiksed peeglid- Meil on Teile pakkuda 3 erineva värvivalikuga antiikimitatsiooniga spetsiaalselt vanandatud peeglit.Iga peegel on omapärane ja kordumatu mustriga .Kasutus erinevates - nii modernsetes kui vanaaegsetes interjöörides.Värvivalik on näha toodete müügi all Peeglid ja Klaasid.

  

Ledvalgustus.

Uudisena pakume Ledvalgustust peeglite ümber.Valgustust saab paigaldada raami siseküljele-valgustades raamitud peeglit eest poolt  ,kui kasutada valgustust raami taga- saaame valguse seinale. Ledvalgustust saab kohaldada ka paljudes muudes interjööri elementides nagu: 3-d kastraamides ,dekoratiivliistude taga , akvaariumide ümber jne.