Valge Ruut veebipoes on ostu sooritamine imelihtne

Kensington-Keyfolio.jpgvehicle_nissannv.jpgthumb_COLOURBOX7115490.jpghow3.png
Vali välja sobivad tooted                            Vali transport                       Vali makseviis                       Võta vastu kaup

Sobiva toote valik ja ostukorvi komplekteerimine

Eritellimusel mõõtu lõikamist vajavaid tooteid
(st.täpses mõõdus raam,klaas, peegel,paspartuu, papp )
soovitame osta kasutades meie pildiraami visualiseerivat konstruktorit.

  • Otsige tooteid päises oleva otsingusüsteemi kaudu või sirvige meie kataloogis Teid huvitavaid tootegruppe
  • Lisa Teid huvitavad tooted ostukorvi! Toodete koguseid saad vajadusel muuta ostukorvis enne tellimuse kinnitamist!
  • Ostukorvis saate esmahinnata transpordi maksumust
  • Kui oled oma ostukorviga rahul vajuta "Vormista ost"
  • Sisestage oma kontaktandmed, kinnitage tarneviis ning valige makseviis.
  • Tellimuse esitamiseks peate nõustuma kasutustingimustega!
  • Pangalingi makse toimub pankade turvalist andmevahetuskanalit kasutades!
  • Laosolevad kaubad tarnitakse 3-5 päeva jooksul (eranditest teavitame )


Valge Ruut veebipoes on suurim valik piltide raame ja piltide raamimisega seonduvaid kaupasid. Sobiva toote leidmiseks võite kasutada "otsingut" lehe üleval keskmises osas või vasakul asuvat toodete kategooria kataloogi. Ostukorvi lisatud toodetega on lihtne ümber käia - tooteid on võimalik enne ostu sooritamist kustutada, koguseid muuta ning loomulikult võid alati uusi tooteid lisada! Ostlemine toimub samadel põhimõtetel nagu tavapoes ent kõik käib veelgi kiiremini ja lihtsamalt ning kodust lahkumata.


Tellimuste tarne ja transport

Valge Ruut pakub kaupade tarnimisel ennenägematult soodsaid tingimusi. Nimelt kehtib kõikidele üle 500 €tellimustele tasuta transport Tallinna piires. Tellimustele alates 800 € rakendub tasuta transport üle Mandri-Eesti . Kõikidele tellimustele on võimalik ka ise Tallinnasse  järele tulla, selleks tuleb ostukorvis ostu sooritamisel vastav märge teha .Laos olevad  valmistooted saadame välja 3 päeva jooksul. Eriteliimusel kaubad võivad olla pikema tarneajaga .

Tellimuste eest tasumine

Väljavalitud kaupade eest on kõige lihtsam tasuda pangalingiga. Selleks soovitame kasutada ID-kaarti või mobiil ID-d. Koodikaardiga tasumisel on ostulimiidiks 200 €. Maksed toimuvad läbi pankade üliturvalise kanali, mille käigus ei saa Valge Ruut kuidagi kliendi andmetele ligi. Meie klienditeenindus saab vaid teate, et tellimuse eest on tasutud ning seejärel kontakteerume kliendiga, et kaupade kohaletoomise aeg kokku leppida.

Kaupade tagastamine 14 päeva jooksul

Valge Ruut klientidel on võimalik tellitud kaup 14 päeva jooksul ilma põhjendamata tagastada. Raha laekub samale kontole juba samal päeval, mil tagastus aset leidis. Märgake siinkohal, et kaup peab olema kasutamata ning terves originaalpakendis. Tagastada ei ole võimalik tooteid, mis on tellitud kliendi eritellimusena ,näiteks mõõtu lõigatud tooted, käsitööna eritellimusel valmistatud, värvitud, prinditud ,allahinnatud , jms.tooted.